Hos Geldiniz

Nickler.org En guzel ve yeni Msn Nicklerini sunmaktadir.Her gun guncellenen sitemizde bir cok kategoride Msn Nicklerini ve Msn Sozlerini bulabilirsiniz.Bu nedenle sitemizi sik kullanilanlara eklemenizi tavsiye ederiz.Iyi eglenceler

'Anlamlı Nickler' kategorisi icin arsiv

Duygusal nick

Yazan: admin Tarih: Kas 6th, 2010 | Kategori:: Anlamlı Nickler, duygusal nickler, Etkileyici nickler

Sen beni sevmedin ya.. Ben de gidip herkesi sevdim ve herkese böLdüm kendimi.. Herkese az az düştüm.. ve kimseye yetmedim…

sevmeyi seven ama severkende acı ceken biriyimdir…

TERCİHİMDE HAKKIM YATAR …

UMRUMDA DEĞİLSİNİZ DENKLEMİ KURDUM ANLAMIYORSUNUZ

HEPİMİZ SORUMLUYUZ HERKESİN BİR SUÇU VAR ZAMAN AŞIMINA UĞRAR YADA HIŞIMA RASTLAR BUNUN İÇİN GÖZÜN AĞLAR KAFAN DUVARADA TOSLAR YAZIK OKADAR DOST VAR, İNANDIKLARIMIZIN ARASINDA ÇOK FARK VAR

feиα ħeмđe иe feиα


Anlamlı Nickler

Yazan: admin Tarih: Eki 24th, 2009 | Kategori:: Anlamlı Nickler

Gözlerini düşünüyorum,gözlerini gözlerimin önünde hayal ediyorum her gece ki gibi ve  hayal alemine dalıyorum sessizce.Gözlerinden derinliklere inerek her yer karanlık her yer ürkütücü bir tek sen varsın içimi ısıtan hayata bağlayan..

Keşke giden sadece sen olsaydın..Seninle birlikte sevgin de yok olup gitti ..Aynı senin gibi acımasızca,harap ederek, ardına bakmadan,sessiz ve usulca..Tıpkı senin gibi..

Sana gitme diyemedim.Çünkü biliyordum desem de gidecektin.Ve işte gidiyorsun ardına bakmadan.Biliyordum bırakıp gideceğini.Keşke bilmeseydim..
Yazinin tamamini oku →


Aşk Nickleri

Yazan: admin Tarih: Eki 17th, 2009 | Kategori:: Anlamlı Nickler

Seni unutmaya ne zaman yeter.Ne de zaman seni bana unutturabilir.Tek gerçek var bu kalp attıkça seni unutacak ne zaman ne de güç var.

Her güzel şeyin bir sonu var biliyorum.Her güzel bir hayatta,her yaşanılması güzel aşklarda ve her güzel sevgililerde yarım kalırmış.Sonsuzluk olsa da olmasa da.

Elimde gittiğin günkü sıcaklığın,tatlı gülümseyişin,güzel sözlerin.kalbimde göz yaşlarım beynimde fırtınalar hala o günkü gibi,bıraktığın gibi duruyor.
Yazinin tamamini oku →


Anlamlı Nickler

Yazan: admin Tarih: Eki 4th, 2009 | Kategori:: Anlamlı Nickler

Hiçbir zaman bir insana haddinden fazla değeri asla verme.Çünkü bir insana hak ettiğinden fazla değeri verirsen o insanı tamamen kaybedersin.

Sana bir teşekkür borçluyum çünkü sen bana aşkı öğrettin.Aşkın yanında da nefreti öğrettin. Keşke nefreti bana öğretmeseydin.Keşke seni öldü bilseydim de öğrenmeseydim şu sevimsiz nefreti.Senden nefret etmeseydim sevdiğim.Hoş geldin yeni nefretim.Elveda eski aşkım.
Yazinin tamamini oku →