Hos Geldiniz

Nickler.org En guzel ve yeni Msn Nicklerini sunmaktadir.Her gun guncellenen sitemizde bir cok kategoride Msn Nicklerini ve Msn Sozlerini bulabilirsiniz.Bu nedenle sitemizi sik kullanilanlara eklemenizi tavsiye ederiz.Iyi eglenceler

Etkili Sözler

Yazan: admin Tarih: Şub 16th, 2009 | Kategori:: Anlamlı Nickler, Etkileyici nickler

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

Dimdik ve dosdoğru yürü,hiç olmazsa boyundan kısa gözükmezsin.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil bana seni unut diyenleri.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

En vefalı dostumuz gölgemizdir,O da yoldaşlık etmek için güneşli havayı bekler.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun
Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun..

Yanagına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yüzünü rüzgara dön yeter o benim iste! Basın göğsüme yaslandıgında tek düşmanım var. Geçip giden zaman…

Dimdik ve dosdoğru yürü,hiç olmazsa boyundan kısa gözükmezsin.

Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için…

Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tüm güzellikler senin olsun…35 Yorum Yapilmis » “Etkili Sözler”

 1. elde ettikçe gördük ki, imrenilesi haytların hepsi iğrenilesi haytlardan ibaret…

 2. Unuttum KımLeRe DoSt OLduqumu.ŞaŞırDım KımLeRe InanaCaqımı YaŞamaK FaZiFe OLmasaydı…Ben BıLıRdıM YapacaqıMıı…!!!

 3. Seni BekLeyısımın Adı Yok…KuruLmamıs KopruLerden Gecmeye CaLısan ßenLıqımınde..ŞiirLerım Sahıt OLsun Kı…İki Satırr Arasına SıqmıyOrr YanLızLıqım.Nee Noktaa AnLata BıLıyOr.KararsızLıqımı…Nede VırquL KoyaBıLıyOrm YıLLarın Ardına.Yenık Dustu KeskeLerım Oynadıqım Oyuna.Yınede TesLım OLmadım.Ama..Snn( KaLpSıZıMmmM ) NamLuda Huzun Bnı Tamm Onıkı’den Vurdun…Senı BekLeyısımın Adı Yok… GeLmeyısınınde…

 4. Gerçekten süper olmus yazanların hepsi süper yapmıs yaaa

 5. cok gzl ya

 6. CoOok suPer Olms Cnlrm sgln :;)

 7. hiç güzel dilll

 8. bence hiç güzel olmamış emeklerinize sağlık ama güzel dilll

 9. Gülçin biz burda konuşmuyoruz yazıyoruz… Yazarken herkes istediği gibi yazar ama kimin nasıl konuştuğunu sen bilemezsin. Onlar da tabi ki yazdıkları gibi konuşmuyorlardır lütfen yazıyla konuşmayı karıştırma. Ayrıca geleceğin Türkçe öğretmeni olduğunu söylüyorsun asıl sen neyi nasıl yazacağını bilmiyorsun. ”ve ya” değil ”veya”, ”türkçe” değil ”Türkçe”. Sen daha Türkçe’nin nasıl yazılazağını bilmiyorsun ki Türkçe, Turkche olmasın diyorsun. Sen önce bi kendine bakmalısın. Ayrıca noktadan sonra büyük harfle başlanır bundan sonra öyle yap. Bu da sana ders olsun! Bir daha başkalarını uyarmadan önce kendine hatalarına bakamayı unutmazsın umarım ;)

 10. Arkadaşıma KAtılıyorum

 11. Hepiniz Haklısınız İki Tarafada Diyecek Bişy Bulamıyorum KAfam YErinde Değil Şuan Zaten Ama Yani Sadece nicklere baksak iyi olmazmı tartışma çıkmasın burada..

 12. msn niçleri çok güzeldi msnmi ekleyin yoksa hepinize küserim

 13. bn asLıya katLıorm diLimzle iLgLeniosanz başka steLr wr !!! çoq istiosnz kndnzi deiştrn mLLtle iLgiLnmein

 14. gülçin sen iyi misin öğretmen olduğunu belirtmek için millete akıl vermene gerek yok herkes istediği gıbı yazar sanane kardeşim eminim bu yazanların hepsi en az senin kadar güzel türkçe konuşuyor ..burada böyle takılıyor herkesin zevki ..bu arada mahkemeye verilecek filan o komikti güldüm :) koca mahkemenin işi yokta senin triplerinle uğraşacak :) allah akıl fikir versin ..sana d.e.r.t den fuck you system şarkısını armağan ediyorum …

 15. GeceniN eN SiyahınDa, uMuduN BittiĞi YerdeĞiM.. KöşeYi DönseM öLüM, DüZ GitseM HayaT.. GölgeleR iÇindeyiM…

 16. bütün bana küfür yazanların msn adresleri alındı yerleri tespit edilip mahkemeye verilecek.

 17. yha buRda sizin tüRçe konşma şekLinizimi dinLick be bu miLLeT asLıya katıLıyoRm..
  bunLarı taRtışmak içn bunLarLa iLqiLi siTeLeRde vaR oRaya yazın bu deRdiniz..!

 18. sizin nasıl konuştuğunuz bizi ilgilendirmez ama eğer yorum yapıyorsanız herkesin anlayacağı bir dilde yapın ki herkes anlasın artık nasıl bir türkçeniz varsa özentilikten başka hiçbirşey değil ..

 19. arkadaşlar herşey güzel ama türkçeniz hiç güzel değil yoksa site de güzel sizlerde güzelsiniz türkche değil türkçe konuşsanız 10 numarasınız tabi aranızda güzel kullananlar var ama kullanmayan dangalaklarda çok. onların ırkını araştırmak gerekli!!!

 20. nur ve münevver siz devam edin thurkce demeye işte sizin gibiler olduğu sürece her yer böle yabancı bilinmeyen dillerle dolucak yazık size yazık…… ne diyebilirimki ATATÜRK zaten bize bu TÜRK dilini siz kirletin parçalayın bölün diye vermiş değilmi ???